Spaanse interieurbeurs met ambitie

Maandag 05 december 2022

Feria Hábitat, de Spaanse interieurbeurs die gehouden wordt in Valencia, wil het aantal internationale topexposanten verder uitbreiden in 2023.
Spaanse interieurbeurs met ambitie

Feria Hábitat groeit sinds 2017 jaarlijks met ongeveer 30% en beleefde in 2022 een topeditie. Van 20-23 september vond de beurs parallel plaats met evenementen om Valencia als designhoofdstad van de wereld neer te zetten. 48.000 Bezoekers zagen toen de noviteiten van meer dan 600 exposanten.

 

De volgende Feria Hábitat wordt gehouden in Valencia van 19 tot 22 september 2023. De directeur van Hábitat benadrukte dat deze editie ‘volledig internationaal’ zal zijn. Enerzijds om een platform te zijn voor exposanten om zaken te doen en te exporteren via het netwerk van internationale contacten die ze op de beurs leren kennen, maar de vakbeurs wil ook aantrekkelijk zijn voor internationale topfabrikanten.

 

De volgende Feria Hábitat vindt opnieuw tegelijk plaats met de Home Textiles Premium by Textilhogar, dat zich richt op woontextiel, gestoffeerde meubelen en textiel voor de contractsector. Hábitat toont meubels, gestoffeerde meubelen, decoratieartikelen, slapen, verlichting en tuinmeubelen, dus beide beurzen sluiten op elkaar aan. Dit moet het voor het internationale vakpubliek aantrekkelijk maken om naar Valencia af te reizen.



Links

www.feriahabitatvalencia.com

Tags

beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, bekleding, stoffering, woonkamer, textiel, behang, accessoire, #feriahabitat,

Gerelateerd nieuws
 
Meer exposanten op MOW 2026
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
 
Zu-merken naar Valencia
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden