Sociale award voor Interface

Maandag 07 juli 2014

Tapijtfabrikant Interface heeft de eerste Social Enterprise Transformation Award gewonnen. Het bedrijf uit Scherpenzeel won de prijs voor het project Net-Works, een partnership met Zoological Society of London en garenfabrikant Aquafil. Net-Works is erop gericht om afgedankte visnetten in te zamelen en te gebruiken als grondstof voor nieuwe tapijttegels.
Sociale award voor Interface

De award wordt uitgereikt aan bestaande organisaties die niet alleen financieel succesvol zijn en een motor voor de Nederlandse economie, maar ook innovatieve oplossingen bieden voor maatschappelijke vraagstukken. Met name de integratie van zowel de ecologische als de sociale dimensie van duurzaamheid was voor de jury een factor die de doorslag gaf om Interface de award te geven.

 

 

 



Links

www.interfaceflor.nl

Tags

garen, tapijt, tapijttegel

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Nieuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden