Smart Mirror van Mues-Tec

Zaterdag 25 januari 2020

Het Duitse bedrijf Mues-Tec is specialiseert in technische hoogstandjes. Op IMM toonde het bedrijf zijn Smart Mirror technologie.
Smart Mirror van Mues-Tec
Smart Mirror van Mues-Tec

De Smart Mirror van Mues-Tec brengt de digitale toekomst volgens het bedrijf naar alle kamers: de spiegel, uitgerust met Android 8, brengt apps van de Google Playstore en diverse infotainment naar de keuken, kantoor, maar ook de woonkamer of slaapkamer.

 

Met de Marlo Smart Mirror, speciaal ontwikkeld voor hotels en de hotelindustrie, toont Mues-Tec voor het eerst een op maat gemaakt product voor de hotelindustrie. De slimme spiegel biedt een nieuw platform voor digitale communicatie met gasten in alle gebieden van hotels en restaurants. De bewegingsgevoelige 'gastheer' wordt wakker wanneer de gast binnenkomt, nodigt uit voor happy hour of andere hotelaanbiedingen en onthult details zoals openingstijden en actuele specials.



Links

www.mues-tec.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, , kleinmeubel, verlichting, licht, verlichting, technologie, #muestec, #smartmirror, #marlosmartmirror, #IMM

Gerelateerd nieuws
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden