Slapen op strand bij VT Wonen

Woensdag 15 mei 2019

Het strandseizoen kan van start gaan! Vanaf nu kun je blijven slapen op het Zandvoortse strand in een van de drie VT Wonen strandkamers van VT Wonen@Ajuma.
Slapen op strand bij VT Wonen
Slapen op strand bij VT Wonen

Net als voorgaande jaren is het strandpaviljoen VT Wonen@Ajuma weer opgebouwd. Dit keer zijn er drie strandkamers gerealiseerd en ingericht in VT Wonen stijl met ieder een eigen 'look-and-feel': ‘basic chic’ (beton, hout, zwart, grijs en wit), ‘balance’ (zen-gevoel met een donkere vloer, warmgrijze wanden en goudkleurige elementen) en ‘blush’ (zacht en zwoel met aaibare stoffen).

De drie strandkamers zijn voorzien van vloeren van VT Wonen en bedden van Swiss Sense met VT Wonen beddengoed. De badkamers zijn ingericht met VT Wonen sanitair, kranen en tegels.

In het strandpaviljoen VT Wonen@ajuma, kan je naast ontspannen ook werken. Er is wifi, koffie, snacks en gerechten met een Aziatische 'bite', van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat gedurende het zomerseizoen (tot eind september/begin oktober). Wim Brugman is eigenaar van Ajuma aan de Boulevard Barnaart 24 in Zandvoort.



Links

www.ajuma.nl
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sanoma.be/nl
www.vtwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, stand, beach, zandvoort, evenement, show, sanoma, vt wonen, vt-wonen, #vtwonen, #ajuma, #sanoma, #sanomauitgevers

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder
 
Kleur geeft armaturen karakter
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden