Slapen op strand bij VT Wonen

Woensdag 15 mei 2019

Het strandseizoen kan van start gaan! Vanaf nu kun je blijven slapen op het Zandvoortse strand in een van de drie VT Wonen strandkamers van VT Wonen@Ajuma.
Slapen op strand bij VT Wonen
Slapen op strand bij VT Wonen

Net als voorgaande jaren is het strandpaviljoen VT Wonen@Ajuma weer opgebouwd. Dit keer zijn er drie strandkamers gerealiseerd en ingericht in VT Wonen stijl met ieder een eigen 'look-and-feel': ‘basic chic’ (beton, hout, zwart, grijs en wit), ‘balance’ (zen-gevoel met een donkere vloer, warmgrijze wanden en goudkleurige elementen) en ‘blush’ (zacht en zwoel met aaibare stoffen).

De drie strandkamers zijn voorzien van vloeren van VT Wonen en bedden van Swiss Sense met VT Wonen beddengoed. De badkamers zijn ingericht met VT Wonen sanitair, kranen en tegels.

In het strandpaviljoen VT Wonen@ajuma, kan je naast ontspannen ook werken. Er is wifi, koffie, snacks en gerechten met een Aziatische 'bite', van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat gedurende het zomerseizoen (tot eind september/begin oktober). Wim Brugman is eigenaar van Ajuma aan de Boulevard Barnaart 24 in Zandvoort.



Links

www.ajuma.nl
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sanoma.be/nl
www.vtwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, stand, beach, zandvoort, evenement, show, sanoma, vt wonen, vt-wonen, #vtwonen, #ajuma, #sanoma, #sanomauitgevers

Gerelateerd nieuws
 
Bijzonder project in Nairobi
lees verder
In actie voor personeelskorting
Tienduizenden werkgevers en medewerkers in Nederland komen in actie voor behoud van regeling voor personeelskorting.
lees verder
Fatboy en Nijntje opnieuw samen
Fatboy en Nijntje lanceren een tweede capsulecollectie. Bekende ontwerpen van Fatboy krijgen ditmaal een zachte teddystof en illustraties van Nijntje en Boris. De collectie wordt op 29 september officieel gelanceerd.
lees verder
 
Meer exposanten op MOW 2026
lees verder
Veel nieuws Coretec
Coretec kon op heel wat belangstelling rekenen met de presentatie van talrijke nieuwigheden tijdens het vakevent Incoda in Gorinchem.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden