Slapen in de seventies

Dinsdag 13 augustus 2019

Textielproducent De Witte Lietaer uit Lauwe introduceert bedlinnen Almond, met een typisch jaren zeventig dessin.
Slapen in de seventies
Slapen in de seventies

Dekbedovertrek Almond wordt gekenmerkt door natuurtinten en een typisch, grafisch seventies dessin. Bij het omslaan wordt de effen olijfkleurige kant zichtbaar. Het overtrek bestaat uit 100% gekamd katoen (200 draden per inch², 120 g/m²). De satijnbinding geeft de stof volgens De Witte Lietaer een subtiele glans. Het dekbedovertrek is voorzien van een extra brede flessenhalssluiting, waardoor ook het uiteinde van het matras onder het design verdwijnt. Het beddengoed is er in verschillende maten, de variant van 240 x 220 cm met twee kussenslopen kost € 129,95.



Links

www.dwl.be

Tags

dekbedovertrek, bedmode, bedtextiel, dekbed, kussen, overtrek, hoes, slaap, slapen, linnen, #wittelietaer, #almond, #dwi

Gerelateerd nieuws
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Grote nieuwe beddenwinkel
Zitmaxx Wonen - retailer in meubelen, verlichting en woonaccessoires - opent in Ter Aar (bij Alphen aan de Rijn) een van de grootste beddenwinkels van Nederland.
lees verder
 
Natuurlijk slaapcomfort Ledorm
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden