Slaaphal IMM al volgeboekt

Dinsdag 22 september 2015

Op de eerste internationale meubelshow van 2016, de IMM in Keulen van 18 tot en met 24 januari, is de slaaphal 9 nu al volledig volgeboekt.
Slaaphal IMM al volgeboekt

IMM Keulen biedt een gevarieerd aanbod voor elk segment in de interieur branche. Dat geldt zeker ook voor het segment slapen: veel innovaties op het gebied van matrassen, slaapsystemen, boxsprings en waterbedden zullen hier getoond worden. En is dus al ruim voor de start van de beurs volgeboekt.

Op dinsdag zal ook weer de inmiddels traditionele meet@sleep-party gehouden worden, waarbij bezoekers fabrikanten, leveranciers en ondernemers elkaar in informele sfeer kunnen ontmoeten.

Na de keukenspeciaalbeurs LivingKitchen aan de IMM begin dit jaar, is het begin 2016 weer de beurt aan Living Interiors, waarbij badkamers en interieurproducten als vloeren, wand en verlichting aandacht vragen.

 



Links

www.imm-cologne.com
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamermeubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors

Gerelateerd nieuws
 
Ada krijgt nieuwe eigenaar
lees verder
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden