Sint Pieter voor thuis

Vrijdag 12 juli 2019

De koepel van de Sint Pieter als hanglamp voor thuis. Een typisch product van de Italiaanse fabrikant Seletti.
Sint Pieter voor thuis
Sint Pieter voor thuis

Van Seletti producten word je vaak een beetje blij. Bijvoorbeeld bij de Hamburger-Fauteuil en Hot Dog-Sofa of de gouden Banana Lamp.

Nu komt Seletti met een eerbetoon aan een van de symbolen van de Italiaanse architectuur: de Sint-Pieterskoepel in de vorm van een hanglamp. Deze Cupolone is een ontwerp van Amebe.

De majestueuze en iconische St. Peter's Dome, ontworpen door Michelangelo, is een symbool van Italiaanse creativiteit en Renaissance-architectuur. Amebe Design Studio, opgericht door ontwerpers Alessandra Mantovani en Eleonora Barbareschi, vertaalde dit naar de Cupolone: een hangende lamp met een realistische harsreproductie van de Sint-Pieterskoepel.

De lamp heeft een diameter van 70 cm en een hoogte van 72 cm en is uitgevoerd in twee kleurvarianten: een geheel wit, de andere met een antraciet buitenkant en een gouden binnenkant.

Seletti wordt via Van Mokum en House of Brands vertegenwoordigd en is via Van Mokum ook weer present op de komende decoratiebeurs Showup de eerste twee dagen van september in Vijfhuizen.




Links

www.homeforbrands.com
www.seletti.it
www.showup.nl
www.vanmokum.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, kinderkamer, jeugdkamer, #seletti, #vanmokum, #houseforbrands, #showup

Gerelateerd nieuws
 
Illusie van beweging
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Kennispartnerschap Messe Frankfurt
Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
 
Trendz najaar 25' van start
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden