Sierkussen wil eigen merkkanaal

Dinsdag 16 maart 2021

In een artikel dat op de Emerce verscheen werd vermeld dat Sierkussen.nl zijn eigen webwinkel opnieuw lanceert en vervolgens eigen merkkanalen op wil gaan zetten.
Sierkussen wil eigen merkkanaal

Sierkussen.nl, een webshop van Rogon Products BV, was tot dusver in Nederland al sterk aanwezig via marktplaatsen zoals Bol.com en Fonq. Nu heeft het bedrijf zich volgens een (inmiddels verwijderd) bericht op Emerce.nl tot doel gesteld uit te groeien tot de nummer één webshop in sierkussens. Sierkussen.nl moet een nieuw e-commerceplatform worden, waarop de producten op een creatieve manier worden gepresenteerd. Om dit te realiseren maakt het bedrijf sinds kort gebruik van Shopware 6, de nieuwste versie van een Duits e-commerceplatform.

 

Het in Haarlem gevestigde Dutch Drops heeft met Shopware 6 een webshop gebouwd die naar eigen zeggen behalve esthetisch aantrekkelijk ook gebruiksvriendelijk aanvoelt. Dankzij de Shopping Experiences-functionaliteit kan Sierkussen.nl onder meer via drag & drop drop visuele pagina’s samenstellen om zo een prettige winkelervaring te creëren. In deze nieuwe versie van Shopware zijn volgens het artikel afzonderlijke systemen gemakkelijker aan elkaar te koppelen. In het geval van Sierkussen.nl wordt de webwinkel bijvoorbeeld gekoppeld aan het WMS, het ERP systeem en marketplace connector EffectConnect.

 

Volgens de schrijver van het artikel, managing director van e-commerce bureau Dutchdrops Robbert de Smit, is middels een rule builder eigen logica op te nemen voor een gepersonaliseerde ervaring. Zo zijn eenvoudig landingspagina’s en afgestemde content onder de aandacht te brengen bij bepaalde doelgroepen. Bezoekers kunnen bijvoorbeeld landspecifieke producten prominenter in beeld krijgen. De ambitie is om op deze manier stap voor stap de digitale ervaring te ontwikkelen. Op deze manier zal Rogon Products wil

via de marketplaces straks ook op eigen kanalen nummer één zijn.

 

Aangepast door redactie, vanwege onjuistheden en onduidelijkheden die in het artikel van Emerce stonden.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.dutchdecor.nl
www.rogon.com
www.sierkussens.nl
www.dutchdrops.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, decoratie, accessoires, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, e-commerce, woonwinkel, e-business, ecommerce, internet, shop, webshop, #rogon, #sierkussen, #dutchdecor, #dutchdrops, #dewoonindustrie, #dwi

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
Proposte 2025 nieuws
Van 6 tot en met 8 mei 2025 vormt Villa Erba in Cernobbio opnieuw het toneel voor Proposte. Volgens de organisatie is de 32e editie compacter, selectiever en innovatiever dan ooit.
lees verder
 
Aandacht voor behang
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden