Sieb en Bazz bij Flamant

Donderdag 05 maart 2020

Op zoek naar statements voor het interieur? Flamant uit Geraardsbergen brengt indrukwekkende decoratieve accessoires.
Sieb en Bazz bij Flamant
Sieb en Bazz bij Flamant Sieb en Bazz bij Flamant

Een XXL-binnenbak (130x54x19 cm - 19,5 kg) en een indrukwekkende bloempot (56x49x66 cm - 20,4 kg) die meteen je aandacht trekken: Sieb respectievelijk Bazz zijn handgemaakte stukken die in elk interieur een statement afgeven. Beide items komt voort uit een eeuwenoude traditie en deskundig vakmanschap uit India. En elk model heeft een net andere afwerking, kleur en indeling. Uniek dus, net als de makers.

Sieb (foto 1 en 2, € 495) en Bazz (foto 3, € 595) uit de Nagaland-collectie van Flamant kenmerken zich door een ruwe schoonheid. Maar ook zijn ze gewoon heel praktisch: Sieb is perfect voor het opslaan van hout, dekens of kranten en Bazz kan worden gebruikt als plantenhouder of voor opslag.



Links

www.flamant.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, decoratie, groothandel, retail, winkel, outlet, keten, formule, grossier, vaas, bloempot, bak, binnenbak, houtopslag, tijdschriftenbak, #flamant

Gerelateerd nieuws
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder
 
Trendz afgesloten
lees verder
Keukeneiland blijft populair
[Sponsored artikel] - Een keukeneiland blijft populair bij de Nederlandse consument. Er is een groeiende vraag naar open opstellingen met centrale kookeilanden waarbij de keuken fungeert als centrale ontmoetingsplek.
lees verder
 
Idd keert terug in 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden