Showup weer groter!

Dinsdag 20 december 2016

Will you showUP? De inkoopbeurs voor home en gift in Vijfhuizen is dit jaar opnieuw groter en het is nu al mogelijk om gratis toegangskaarten te bestellen.
Showup weer groter!
Showup weer groter! Showup weer groter! Showup weer groter! Showup weer groter! Showup weer groter!

De aankomende editie van ShowUp is groter dan ooit met ruim 3.000m2 extra vloeroppervlak. De beurs is wederom helemaal volgeboekt. Meer dan 250 merken, jonge ontwerpers en opkomende labels staan op 5 en 6 februari 2017 klaar in de Expo Haarlemmermeer.

Voor een preview van wat er te verwachten is heeft de organisatie een fraaie site gebouwd waarop deelnemers zich presenteren: showupbrands.com.

Showup heeft zich de afgelopen drie jaar ontwikkeld tot een inspirerende inkoopbeurs voor woonaccessoires en cadeauartikelen. De beurs richt zich op woon- en cadeauwinkels, kindershops, warenhuizen en museumwinkels. De sfeer en styling van de locatie is aangenaam licht met open stands.

Het leuke van showUP is dat toonaangevende internationale merken zij aan zij staan met startende designers en labels. Er is ruimte voor jong ontwerptalent en verrassende presentaties.

Tickets.



Links

www.showup.nl
www.showupbrands.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, Growup, Listenupkinderkamer, jeugdkamer

Gerelateerd nieuws
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden