Showup startups en duurzaamheid

Maandag 27 januari 2020

Nog een kleine week en dan vindt de voorjaarseditie van Showup plaats. Op zondag 2 en maandag 3 februari zijn in Expo Haarlemmermeer weer vele bedrijven uit de home-, gifts- & kidsbranche te vinden.
Showup startups en duurzaamheid
Showup startups en duurzaamheid Showup startups en duurzaamheid

Duurzaamheid vormt een opvallende rode draad tijdens Showup. In de UPcycle//zerowaste sectie leert de bezoeker groene makers en milieubewuste merken kennen. Met ieder een unieke manier om verspilling tegen te gaan. Een van die exposanten is Foekje Fleur, zij haalde haar diploma in Design en Fine Arts en ontwerpt speelse en kleurrijke producten. De Bottle vases (foto 1) van de ontwerpster zijn geïnspireerd op het probleem van plasticafval. Foekje Fleur vist plastic uit de Maas in Rotterdam en maakt hiervan duurzame porseleinen kopieën.

 

Het Utrechtse Rebottled maakt iconische drinkglazen (foto 2) van lege wijnflessen. Hun doel is om met hun ontwerpen een visuele en blijvende impact te maken op de mens en de planeet. Ze willen zo mensen laten verder kijken dan de lineaire economie.

 

StartUP@showUP is het plein voor nieuwe ontwerpers, merken of producten. Merken die pas anderhalf jaar bezig zijn en die klaar zijn voor de sprong naar het grote publiek. Deze merken zijn geselecteerd uit meer dan 20 aanmeldingen. Eén van de deelnemers is Husk ceramics, een designstudio gebaseerd in Utrecht. Ze specialiseren zich in porselein. De designs zijn minimalistisch en gaan uit van de eigenschappen van het materiaal. Alle producten zijn handgemaakt en geschikt voor dagelijks gebruik.

 

Showup vindt plaats op zondag 2 en maandag 3 februari van 10-18 uur in de Expo Haarlemmermeer in Vijfhuizen. Entree is gratis na registratie.



Links

www.foekjefleur.com
www.rebottled.nl
www.huskceramics.com
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, #Growup, #Listenup, #Showup, #Startup, #foekjefleur, #rebottled, #hushceramics, #showup2020, #showup20

Gerelateerd nieuws
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder
Festival Interieur 2026
Festival Interieur, georganiseerd door In, is terug in 2026, met diversiteit & positiviteit in Het Schoenenkwartier te Waalwijk.
lees verder
 
Benetti brengt groen naar plafond
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden