Showup biedt verbreding

Vrijdag 16 februari 2024

De voorjaarseditie van Showup, van 4 en 5 februari in Vijfhuizen, is volgens organisator Daan van Trigt goed verlopen. ‘De beurs is voor de standhouders belangrijk moment in het jaar, waar zij echt naar toe werken. Velen van hen kijken terug op een goede beurs, die vergelijkbaar was met voorgaande jaren.'
Showup biedt verbreding
Showup biedt verbreding Showup biedt verbreding Showup biedt verbreding Showup biedt verbreding

Van Trigt is dus positief gestemd, ook over het brede aanbod dat inmiddels op Showup te vinden is. 'Vroeger ging men naar speciaalzaken, wij zien dat het assortiment van een winkel nu echter steeds minder strak omlijnd is. Een nieuw soort winkel doet het allemaal, hier passen onze stationary, posters, boeken, lifestyle en tableware producten goed bij. Als je je hoofd boven water wilt houden als interieurzaak dan is verbreding van het aanbod nodig.'

 

Tijdens deze editie waren meerdere merken voor het eerst aanwezig. Vaidava Ceramics (foto 2) is een historische aardewerkmerk uit Letland, dat sinds 1980 serviesgoed maakt met respect voor historisch vakmanschap. Het wordt met de hand gemaakt door 15 ervaren ambachtslieden — van de bereiding van klei tot de verpakking.

 

Onomao (foto 3) ontstond, zo schrijft het bedrijf, uit het idee om prachtige producten uit traditioneel vakmanschap te combineren met modern design. Het bedrijf werd in 2018 opgericht door de broers Arthur en Felix. Vanwege hun nauwe banden met Portugal gingen ze op zoek naar fabrikanten met wie ze een partnerschap konden aangaan. Inmiddels biedt het bedrijf vier verschillende serviescollecties en woonaccessoires aan. Alle producten zijn uitsluitend gemaakt van natuurlijke of gerecyclede materialen. Onomao compenseert zijn uitstoot en doet mee aan 1% for the Planet.'

 

Sidedish Projects (foto 4) verkoopt hoogwaardige prints van vooraanstaande multidisciplinaire ontwerpers. Hiermee wil Sidedish een brug slaan tussen de wereld van kunst, design en verhalen vertellen aan het hedendaagse publiek. De eerste prints waren van Lex Pott en Nynke Tynagel. Op showup werd werk van kunstenares Jiayue Li gepresenteerd.

 

Faye Atelier (foto 5) biedt houten woon- en interieurobjecten van hoge kwaliteit, die elegantie en duurzaamheid combineren. De meeste van de grondstoffen die het bedrijf gebruikt zijn overgebleven hout- en marmersoorten van lokale productiefaciliteiten. Dit voorkomt verspilling en resulteert in een verscheidenheid aan producten met een esthetisch, duurzaam en delicaat karakter waarbij elk product uniek is en in beperkte hoeveelheden verkrijgbaar is.



Links

www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, beurs, fair, event, accessoires, decoratie, woondecoratie, tableware, servies, tafelstyling, tafeldecoratie, tafeldekken, meubels, kast, tafel, stoel, fauteuil, #growup, #listenup, #gearup, #showup, #startup, #showupevent

Gerelateerd nieuws
Veel nieuwe activiteiten op HoutPro+
De HoutPro+ beurs wordt elke 3 jaar georganiseerd. In 2025 vind deze weer plaats en voor deze editie worden aantal nieuwe activiteiten gepresenteerd.
lees verder
 
Trademart vernieuwt home & living
lees verder
Verdere stijging prijzen koopwoningen
Opnieuw stijgen prijzen en aantal verkochte nieuwbouwkoopwoningen in Nederland in het eerste kwartaal van 2025.
lees verder
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
Stijging inflatie en consumptie
De inflatie in juni bleef in Nederland hoog, terwijl de consumptie over mei een lichte groei laten zien in zowel omzet als in volume.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden