Showup 2019 start

Vrijdag 01 februari 2019

Seletti is via Van Mokum opnieuw present op de komende, dertiende Showup: vakbeurs voor Home & Gift, die zondag 3 februari van start gaat.
Showup 2019 start
Showup 2019 start Showup 2019 start Showup 2019 start Showup 2019 start

Het Italiaanse bedrijf Seletti heeft heeft altijd producten met een knipoog, producten die je ongemerkt een glimlach op het gezicht doen toveren. Zo presenteerden ze eerder al eens een Hamburger-Fauteuil en een Hot Dog-Sofa. En niet te vergeten de gouden Banana Lamp!

Nu heeft het bedrijf in verlichting, decoratie en meubelen de lamp Candle Twins (foto 1) van ontwerper Marcantonio geïntroduceerd. En van dezelfde ontwerper My Little Evening (foto 2).

Vrij recent zijn eveneens zijn Cactus Lamps (foto 3) of bijvoorbeeld de Street Lamp Dining (foto 4) van Studio Job. De vaas Starman Gold (foto 5) van Seletti for Diesel Living is eveneens 'ironic design' ten top.

Komt dat zien! Showup wordt gehouden op 3 en 4 februari 2019 in de Expo Haarlemmermeer in Vijfhuizen. Ontdek ook andere labels op de website van Showup! Klik hier voor entreetickets.

 



Links

www.seletti.it
www.showup.nl
www.showupbrands.com
www.vanmokum.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, kinderkamer, jeugdkamer, #Growup, #Listenup, #ShowUp, @showupevent, #StartUp, #seletti, #vanmokum

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Remy Meijers voor Qliv
Interieurontwerper Remy Meijers ontwikkelde in samenwerking met het Nederlandse meubelmerk Qliv een nieuwe eettafel. De tafel, met de naam Fasset, vormt de eerste samenwerking tussen Meijers en het label.
lees verder
 
Woonindustrie nieuwkomers
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden