Showup 2019 start

Vrijdag 01 februari 2019

Seletti is via Van Mokum opnieuw present op de komende, dertiende Showup: vakbeurs voor Home & Gift, die zondag 3 februari van start gaat.
Showup 2019 start
Showup 2019 start Showup 2019 start Showup 2019 start Showup 2019 start

Het Italiaanse bedrijf Seletti heeft heeft altijd producten met een knipoog, producten die je ongemerkt een glimlach op het gezicht doen toveren. Zo presenteerden ze eerder al eens een Hamburger-Fauteuil en een Hot Dog-Sofa. En niet te vergeten de gouden Banana Lamp!

Nu heeft het bedrijf in verlichting, decoratie en meubelen de lamp Candle Twins (foto 1) van ontwerper Marcantonio geïntroduceerd. En van dezelfde ontwerper My Little Evening (foto 2).

Vrij recent zijn eveneens zijn Cactus Lamps (foto 3) of bijvoorbeeld de Street Lamp Dining (foto 4) van Studio Job. De vaas Starman Gold (foto 5) van Seletti for Diesel Living is eveneens 'ironic design' ten top.

Komt dat zien! Showup wordt gehouden op 3 en 4 februari 2019 in de Expo Haarlemmermeer in Vijfhuizen. Ontdek ook andere labels op de website van Showup! Klik hier voor entreetickets.

 



Links

www.seletti.it
www.showup.nl
www.showupbrands.com
www.vanmokum.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, kinderkamer, jeugdkamer, #Growup, #Listenup, #ShowUp, @showupevent, #StartUp, #seletti, #vanmokum

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden