Scandinavisch Liv voor life

Woensdag 24 juni 2015

Opgericht in 2005 en 10 jaar later ruim 600 dealers wereldwijd. Het presenteren van Liv Interior met de introductie van de catalogus van de najaarscatalogus is de nieuwsgierigheid waard.
Scandinavisch Liv voor life
Scandinavisch Liv voor life Scandinavisch Liv voor life Scandinavisch Liv voor life Scandinavisch Liv voor life Scandinavisch Liv voor life

Liv is het Scandinavische woord voor leven. Oprichters van het Duitse bedrijf uit Hamburg zijn Tina en Asad Mirza. Tina komt uit Denemarken en vormt samen met haar team het creatieve hart van het bedrijf dat twee keer per jaar een nieuwe collectie ontwikkelt. Asad uit Pakistan heeft een zakelijke achtergrond en is tevens verantwoordelijk voor de logistiek.

Liv Interior heeft inmiddels 615 dealers wereldwijd. Voornamelijk in Duitsland en andere Duitstalige Europese landen (Oostenrijk, Zwitserland) en zelfs in Dubai, Australië en de Verenigde Staten. Het bedrijf staat dan ook onder meer op internationale beurzen als de komende Maison+Objet in Parijs en Tendence in Frankfurt.

In de Benelux kan het bedrijf nog wel een groeien: op dit moment zijn acht dealers in België en twee dealers in Nederland. Gezien de getoonde voorbeelden is het misschien toch eens de moeite waard om eens te bekijken of dit een interessante leverancier is.
Naast de decoratie artikelen is er ook een aparte catalogus voor de handgeweven en door GoodWeave fairtrade gecertificeerde karpetten. Naast de katoenen en polypropyleen-kwaliteiten staan hierin er nu nieuwe indoor-outdoor karpetten gemaakt van gerecycled PET.



Links

www.liv-interior.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, gezelligheid, decoratie, karpet, najaarscollectie, winter, wintercollectie, najaar, Maison+Objet, Tendence, kandelaar, schaal, bestek, plaid, rug

Gerelateerd nieuws
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden