Buig voor Bent!

Donderdag 25 juni 2015

Tristan Frencken stelt aan u voor: Bent! Een serie bestaande uit een eetkamerstoel, loungestoel en een bijzettafeltje in drie kleuren.
Buig voor Bent!
Buig voor Bent! Buig voor Bent! Buig voor Bent! Buig voor Bent! Buig voor Bent!

De stoel Bent heeft een slank karakter met een knipoog naar de jaren ’50. Door de subtiele buigingen en schroefverbindingen is het ontwerp krachtig in zijn eenvoud. Er zijn twee versies: eetkamerstoel en loungestoel en de serie wordt gecomplementeerd met een bijzettafeltje, allen verkrijgbaar in de kleuren milk, mint en blush.

Om de stoel extra comfort te geven is optioneel een Bent Skin verkrijgbaar. Deze antislip zit- en rugpad van 100% wolvilt zijn leverbaar in de kleuren marmer en antraciet. BENT is gemaakt van gecoat aluminium en daardoor zowel binnen als buiten te gebruiken.

Tristan Frencken (1977) studeerde in 2004 Cum laude af aan de Design Academy Eindhoven. Al tijdens zijn studie startte hij zijn ontwerpbureau. Vorig jaar verhuisde hij naar een nieuwe ontwerpstudio aan de Handelskade in ’s-Hertogenbosch. Begin dit jaar vierde hij z'n 12,5 jarig bestaan.

De verkoopprijzen van Bent:
Lounge: € 289, skin € 59; Dining: € 249, skin € 49; Table: € 119.

Op dit moment worden deze producten verkocht via de eigen website, maar in de toekomst wil men dit via retailers doen. Overigens heeft de Frencken nog meer interieurproducten ontworpen. Een aantal voorbeelden (lamp Twister, concept stoel Origine, schaal The Egg en sidetable Snake) staan hierbij afgebeeld, zie voor meer de site.

 



Links

www.tristanfrencken.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel stoel, lounge, fauteuil, verlichting, decoratie, eetkamer, tafel, sidetable, schaal, fruitschaal, ontwerp, design

Gerelateerd nieuws
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden