Samenwerking Serax en Piet Moodshop

Maandag 12 mei 2025

Het Belgische designmerk Serax en de Gentse conceptstore Piet Moodshop hebben de handen ineen geslagen. Zij introduceren een samenwerking die de zichtbaarheid én het voortbestaan van lokale winkels moet ondersteunen.
Samenwerking Serax en Piet Moodshop

De aanleiding is herkenbaar voor veel retailers: klanten bezoeken fysieke winkels om inspiratie op te doen, maar kopen uiteindelijk online – vaak rechtstreeks bij het merk. Hoewel de winkel fungeert als showroom, blijft de verkoop uit. ‘Wij zijn de visibiliteit van onze leveranciers, maar daar verdienen we niets aan,’ zegt Christophe Verbeke van Piet Moodshop.

 

Daar wil Serax iets aan veranderen. In samenwerking met Piet Moodshop introduceert het merk een systeem met unieke winkelcodes. Wanneer klanten via de website van Serax een aankoop doen en daarbij de code van een winkel invullen – in dit geval die van Piet Moodshop – ontvangt de winkel een commissie op die verkoop. Zo profiteren ook de fysieke winkels van online bestellingen.

 

Deze aanpak is een strategische keuze om de distributieketen opnieuw in balans te brengen. Voor Serax betekent het een nauwere band met hun wederverkopers. Voor winkels zoals Piet Moodshop betekent het broodnodige erkenning en financiële ondersteuning. Met deze samenwerking hopen Serax en Piet Moodshop een nieuw model te lanceren waarin fysieke winkels weer een rol van betekenis krijgen in het digitale verkooplandschap.



Links

www.serax.com
www.pietmoodshop.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, decoratie, woondecoratie, tableware, servies, tafelstyling, #ablestyling, tafeldecoratie, tafeldekken, #serax, #pietmoodshop

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden