Nieuwe exposanten Trendz NJ25

Dinsdag 13 mei 2025

Van 24 t/m 26 augustus 2025 opent Trendz Najaar haar deuren in Evenementenhal Gorinchem. De beurs verwelkomt meerdere nieuwe exposanten verwelkomt.
Nieuwe exposanten Trendz NJ25

Naast honderden gevestigde namen is het een mix van start-ups en vernieuwers die Trendz Najaar 2025 haar energie geeft. Interjournaal stelt er vier voor.

 

Kikkerland Europa – Kikkerland biedt een breed assortiment aan creatieve, praktische en vaak humoristische producten binnen de categorieën. Met een wereldwijd netwerk van onafhankelijke ontwerpers én een intern team van vijftien designers. De Inkerie uitwisbare markeerstiften (foto), ontworpen door Goodlines Studio, zijn doorgedrongen tot de finale van de Gift of the Year Award 2025 in de categorie Design & Craft.

 

Bitten – Het creatieve trio achter Bitten lanceerde al iconische producten als de Balloon Dog Light en de Huggable Series. Met een stijl die wereldwijd resoneert, beloven ze een opvallende stand met design dat je doet glimlachen én opvalt in de winkel.

 

Engel – Duurzaam, kleurrijk en feestelijk. De tassen, slingers en accessoires van Engel brengen sfeer in elke ruimte. Met gerecyclede materialen en een missie om van elke dag een feestje te maken, sluiten ze naadloos aan bij de groeiende vraag naar eco-vriendelijke producten.

 

Vinoos – Vinoos brengt wijn op een totaal andere manier: eetbaar, ruikbaar en draagbaar. Hun Real Wine Gums, handgemaakte soaps en sieraden van gerecyclede wijnflessen bieden een beleving voor alle zintuigen. Luxe, verrassend én duurzaam.

 

Trendz Najaar, georganiseerd door Easyfairs in de Evenementenhal in Gorinchem, is te bezoeken op:

  • Zondag 24 augustus: 09.00 – 17.00 uur
  • Maandag 25 augustus: 09.00 – 18.00 uur
  • Dinsdag 26 augustus: 09.00 – 17.00 uur


Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, gorinchem, #easyfairs, #trendz, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
 
Opmaat naar Meubelbeurs Brussel 2025
lees verder
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creativeworld breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder
 
Strategische samenwerking
lees verder
Stijlvol klimaatcomfort in interieur
[Sponsored artikel] - Licht, kleuren en meubels krijgen de meeste aandacht bij het inrichten. Logisch, want ze bepalen de sfeer. Maar ook comfort speelt een grote rol in hoe een ruimte écht aanvoelt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden