Samenwerking Cenci en Dersimo

Vrijdag 27 december 2024

Stoffengroothandel Cenci en Dersimo gaan intensief samenwerken vanuit de vestiging van Dersimo in Maassluis.
Samenwerking Cenci en Dersimo

Cenci, leverancier van vlamvertragend interieurtextiel voor de projectmarkt, gaat een samenwerking aan met groothandel Dersimo, volgens het bedrijf de ideale partner om haar groeiplannen te verwezenlijken. Dersimo is ruim 50 jaar geleden opgericht en biedt professionele woning- en projectinrichters een breed assortiment in vloeren en raamdecoratie.

 

Deze samenwerking is een strategische zet, die de continuïteit, professionaliteit en marktpositie van Cenci kan verbeteren. Daarmee kan er extra groei gerealiseerd worden, zo is de verwachting van het bedrijf.

In het kader van deze samenwerking zullen alle operationele activiteiten, inclusief kantoor, opslag en showroom, worden verplaatst naar de locatie van Dersimo in Maassluis. Uiteraard zullen alle klanten worden geïnformeerd hierover.

 

Eigenaar van Cenci Niels Zwaag zegt op Linked In hierover: 'Ik ben heel trots op alle gerealiseerde mooie projecten de afgelopen 19 jaar en ga samen met Dersimo in 2025 het 20-jarig bestaan vieren van mijn mooie bedrijf.'



Links

www.cenci.nl
www.dersimo.nl

Tags

nieuws, interieur, stoffen, samenwerking, leveranciers, meubelstoffen, interieurstoffen, groothandel, concentratie, vloeren, projectinrichters, distributie, showroom, collectie. professionalisering, service, maassluis, klanten, vlamvertragend, #cenci, #dersimo

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden