Samenwerking bloemisten Trendz

Dinsdag 13 augustus 2024

Zes partijen uit de bloemistenbranche bundelen eind augustus op de vakbeurs Trendz hun krachten en zullen zich hier presenteren als ‘Bloemkracht 6’, samen sterk voor de bloemist.
Samenwerking bloemisten Trendz

Het gezamenlijke initiatief Bloemkracht 6 bestaat uit inspirerende stands van zes toonaangevende partijen uit de bloemistenbranche, te weten: Jodeco Glass, Smithers-Oasis, Groothandelscentrum Plantion, Plantion, Bloem&Blad en Koninklijke VBW.

 

Dit initiatief is te vinden op het Bloemen & Planten Plein. Hier vinden bezoekers een presentatie van nieuwe bloemen, planten en aanvullende producten. Er is hier alle ruimte om bij te praten met leveranciers en collega’s, te profiteren van speciale beursacties en er is koffie met wat lekkers.

 

Tijdens de beursdagen vindt er een doorlopend podiumprogramma plaats met demonstraties, workshops en battles. Zo zijn er demonstraties van onder meer Nederlands kampioene Franka Roenhorst, toparrangeurs Miranda ter Voorde en Ilona Oostenveld en een battle tussen jonge talenten met elk een eigen kijk op het vak.

 

Trendz Najaar 2024 is te bezoeken op zondag 25 augustus van 10.00 tot 17.00 uur, op maandag 26 augustus van 10-22 uur en op dinsdag 27 augustus van 10-17 uur in Evenementenhal Gorinchem.

Gratis toegangskaarten voor Trendz? Klik op deze link en daarna op tickets.



Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, woonkamer, woontrends, #woontrends, #inretail, #trendz, #trendzgorinchem, #easyfairs, #trendzvakbeurzen, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder
 
Kleuren van het jaar
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden