Safe at Home door Kobe

Woensdag 16 juni 2021

Kobe introduceert deze zomer een nieuw assortiment van 100% vlamvertragende kwaliteiten. Deze stoffen zijn geschikt voor toepassing bij de consument en in projecten.
Safe at Home door Kobe
Safe at Home door Kobe Safe at Home door Kobe Safe at Home door Kobe Safe at Home door Kobe Safe at Home door Kobe

Kobe introduceert deze zomer een nieuw assortiment van 100% vlamvertragende kwaliteiten. Deze interieurstoffen zijn zowel toepasbaar in projecten als in residentiële interieurs. Ze zijn met aandacht ontworpen in een perfecte balans tussen functionaliteit en design. Hoewel deze stoffen voldoen aan de strenge eisen van de internationale projectmarkt, voelen ze heel natuurlijk aan en zijn verkrijgbaar in trendy interieurkleuren.

 

De collectie is gebaseerd op trend onderzoek verricht in de project en interieur markt. Het designteam van Kobefab heeft voor het Kobe-merk een collectie gecreëerd die onderling gecombineerd kan worden, wat zorgt voor een mooi eindresultaat voor elk interieur stijl. Alle stoffen in deze collectie zijn kamerhoog, waardoor ze naadloos verwerkt worden. De meeste kwaliteiten zijn ook geschikt voor vouwgordijnen en kunnen zowel in de hoogte als in de breedte worden geconfectioneerd. Hierdoor zijn ze perfect toepasbaar voor alle raamsoorten en maten.

 

Kobefab International bv, opgericht in 1976, is een Nederlandse groothandel in interieurstoffen en wandbekleding voor zowel de residentiële – als de projectmarkt, met Kobe en Essente als merken. Het vertegenwoordigt Koroseal Interior Products in Europa met een breed scala aan wandbekleding.

 

Het bedrijf is gevestigd in Valkenswaard, Nederland, heeft eigen verkoopkantoren en showrooms in Nederland (ETC Design Center Europe in Culemborg), België, Duitsland, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk. De producten worden gedistribueerd en gebruikt door professionals en eindgebruikers in meer dan 50 landen over de hele wereld.



Links

www.kobe.eu
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, #kobe, #kobefab, #koroseal, #essente, #safeathome, #etcexpo, #etcdesigncentereurope

Gerelateerd nieuws
 
Designers Guild naar Sanderson
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Uitgebreide collectie Bece
Rijker dan ooit: de nieuwe rolgordijnencollectie van raamdecoratiespecialist B&C (Bécé) uit Nunspeet is groter dan de vorige collectie.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden