Safe at Home door Kobe

Woensdag 16 juni 2021

Kobe introduceert deze zomer een nieuw assortiment van 100% vlamvertragende kwaliteiten. Deze stoffen zijn geschikt voor toepassing bij de consument en in projecten.
Safe at Home door Kobe
Safe at Home door Kobe Safe at Home door Kobe Safe at Home door Kobe Safe at Home door Kobe Safe at Home door Kobe

Kobe introduceert deze zomer een nieuw assortiment van 100% vlamvertragende kwaliteiten. Deze interieurstoffen zijn zowel toepasbaar in projecten als in residentiële interieurs. Ze zijn met aandacht ontworpen in een perfecte balans tussen functionaliteit en design. Hoewel deze stoffen voldoen aan de strenge eisen van de internationale projectmarkt, voelen ze heel natuurlijk aan en zijn verkrijgbaar in trendy interieurkleuren.

 

De collectie is gebaseerd op trend onderzoek verricht in de project en interieur markt. Het designteam van Kobefab heeft voor het Kobe-merk een collectie gecreëerd die onderling gecombineerd kan worden, wat zorgt voor een mooi eindresultaat voor elk interieur stijl. Alle stoffen in deze collectie zijn kamerhoog, waardoor ze naadloos verwerkt worden. De meeste kwaliteiten zijn ook geschikt voor vouwgordijnen en kunnen zowel in de hoogte als in de breedte worden geconfectioneerd. Hierdoor zijn ze perfect toepasbaar voor alle raamsoorten en maten.

 

Kobefab International bv, opgericht in 1976, is een Nederlandse groothandel in interieurstoffen en wandbekleding voor zowel de residentiële – als de projectmarkt, met Kobe en Essente als merken. Het vertegenwoordigt Koroseal Interior Products in Europa met een breed scala aan wandbekleding.

 

Het bedrijf is gevestigd in Valkenswaard, Nederland, heeft eigen verkoopkantoren en showrooms in Nederland (ETC Design Center Europe in Culemborg), België, Duitsland, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk. De producten worden gedistribueerd en gebruikt door professionals en eindgebruikers in meer dan 50 landen over de hele wereld.



Links

www.kobe.eu
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, #kobe, #kobefab, #koroseal, #essente, #safeathome, #etcexpo, #etcdesigncentereurope

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
 
Veel mogelijkmet vouwgordijnen
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden