Aziatisch debuut Orgatec

Woensdag 16 juni 2021

Koelnmesse organiseert volgend jaar Orgatec in Japan. De beurs zal van 26 tot 28 april 2022 als eerste in zijn soort in Japan focussen op professionele en hybride werkomgevingen.
Aziatisch debuut Orgatec

Naast de traditionele Orgatec-productassortimenten, besteedt het evenement in Tokio speciale aandacht aan relevante kantoormeubelcomponenten, fittingen, accessoires en materialen als onderdeel van een speciale interzum-ruimte. Daarnaast krijgen vakbezoekers innovatieve ideeën en inspiratie voor de moderne werkwereld van vandaag en morgen in seminars en zogenaamde trendzones. Want Orgatec Tokyo wil volgens Koelnmesse - net als de vakbeurs in Keulen - dé vakbeurs in Azië zijn die laat zien welke technologieën en trends onze manier van werken de komende jaren zullen bepalen.

 

Voor Japan, de op twee na grootste economie ter wereld, voorspellen experts een jaarlijkse groei van de kantoormeubelmarkt van 3,7% tussen 2020 en 2025. Daarnaast is het land de belangrijkste fabrikant en koper van kantoormeubelen in de regio Azië-Pacific en is goed voor 50% van alle productie en de vraag in de regio. Bovendien staat Japan synoniem voor kwaliteit en innovatie en dient het regelmatig als testmarkt voor alle producten die in Azië gelanceerd worden. Dit geldt ook voor belangrijke sleutelmarkten zoals Shanghai, Seoul, Taipei en Singapore. De Koelnmesse werkt samen met de Japan Office & Institutional Furniture Association.

 

Orgatec Tokyo vindt dus plaats van 26 – 28 april 2022. Het vertrouwde Duitse Orgatec moet wachten tot 25 – 29 oktober 2022.



Links

www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.orgatec.be
www.orgatec-tokyo.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, @orgatec, #orgatec, #orgatectokyo, #koelnmesse, #orgatec2022

Gerelateerd nieuws
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden