Rolf Bakx weg bij Romo

Donderdag 13 januari 2022

Na 26 jaar vertrekt managing director Rolf Bakx bij The Romo Group. Hij wil de stoffenbranche achter zich laten en begint een nieuw leven in Portugal.
Rolf Bakx weg bij Romo

Eind 2021 maakte Bakx aan de eigenaren van The Romo Group bekend dat hij het bedrijf wilde verlaten. De 54-jarige managing director vindt dit het goede moment om iets totaal anders te gaan doen en voor zichzelf te beginnen.

 

Hij heeft twee huizen gekocht in Portugal en wil hier iets nieuws gaan doen, wat dit is, is nog onbekend. De afgelopen maanden heeft Bakx zijn werkzaamheden overgedragen, maar een opvolger is nog niet gevonden.

 

Romo heeft in Nederland een eigen showroom in Houten en is ook exposant in het ETC Design Center Europe in Culemborg. Het stoffenhuis wordt in België vertegenwoordigd door Intede.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.intede.be
www.romo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, #rolfbakx, #vertrek, #romo, #intede, #villanova, #etcexpo, #etcdesigncenter

Gerelateerd nieuws
 
Drie Thonet-noviteiten op Orgatec
lees verder
Heropening Goossens Almere
Goossens Almere is feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten staan centraal in het nieuwe winkelconcept.
lees verder
Ralph Sonnenberg overleden
Ralph Sonnenberg (92), boegbeeld Hunter Douglas, is overleden op 92-jarige leeftijd.
lees verder
 
Belgisch designtalent op MBB 2026
lees verder
 
Coesel viert 40 jaar kastdesign
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden