Roestige lampen bij FMB

Maandag 29 juni 2015

Wat aanvankelijk werd ontdekt door autotuners: een nieuwe carrosserie leveren in een roest-look, lijkt nu langzamerhand ook over te waaien naar de meubelbranche. Trendy roest op edelmetaal!
Roestige lampen bij FMB
Roestige lampen bij FMB

Ook de Duitse lampen- en smeedijzerfabrikant FMB biedt deze roest-look nu aan in het brede assortiment van lampen en armaturen. Met name een combinatie van een industriële look en roest doet het goed volgens Judith Finke, CEO van FMB Leuchten-Schmiedeeisen GmbH uit Borken.

Zelfs verffabrikanten houden momenteel rekening met deze trend en nemen roest als karakteristieke kleur op in hun range. Wie bij roest denkt aan groezelig vergist zich. Objecten met roest-look stralen warmte en gezelligheid uit, die met heldere, levendige kleuren nauwelijks te bereiken is.
FMB biedt deze roest-look aan bij het complete assortiment van zowel binnen- als buitenverlichting, maar ook bij veel decoratieartikelen en tafels.



Links

www.fmb-leuchten.de

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, lampen, lamp, verlichting, smeedijzer, ijzer, roest, roestlook, roest-look

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
 
Vibia op Euroluce 2025
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden