Rodeo bij Lippe

Maandag 25 april 2022

Jan Post heeft zijn winkel Rodeo Wonen uit Roden verkocht. Na bijna 40 jaar werken gaat hij met pensioen.
Rodeo bij Lippe

Foto: Linkedin-bericht Lippe Wonen.


Lippe Wonen, met zeven filialen in Friesland heeft Rodeo Wonen uit Drenthe overgenomen. Het wordt het achtste filiaal van het bedrijf en de eerste buiten Friesland. Lippe Wonen - voorheen Tapijtcentrum Lippe Lap Woninginrichting - is een winkel in vloeren en raambekleding en zonwering en heeft naast de hoofdvestiging in Drachten filialen in Heerenveen, Wolvega, Sneek, Leeuwarden, Dokkum en Buitenpost. Het bedrijf bestaat dit jaar 50 jaar!

Jan Post (62) was 22 jaar toen hij in dienst kwam van Rodeo. In 1990 werd hij mede-eigenaar en later nam hij de zaak over van Benny Pesman. De winkel heeft zo'n 1.000 vierkant meter oppervlakte. Afgelopen zaterdag nam hij afscheid in de winkel, die vanaf 1 mei wordt omgedoopt in Lippe Wonen.



Links

www.lippewonen.nl
www.rodeowonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubelen, designmerken, showroom, interieuradvies, verkoop, overname, overnemen, verkocht, koop, acquisitie, merger, fusie, pensioen, #lippewonen, #rodeowonen

Gerelateerd nieuws
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder
 
De Kock toont collectie in Mas
lees verder
Traditionele soldensysteem wankelt
Een recente uitspraak van de Belgische Raad van State kan grote gevolgen hebben voor de Belgische retailsector.
lees verder
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden