Richard Lampert overgenomen

Maandag 27 februari 2023

Na 30 jaar meubelgeschiedenis is Richard Lampert overgenomen door de Labelfarm Group. Michael Groth neemt de leiding van het bedrijf op zich.
Richard Lampert overgenomen

Richard Lampert richtte het designbedrijf Richard Lampert in 1993 op, met als doel om op industriële wijze meubels en andere alledaagse voorwerpen te produceren. De collectie van het bedrijf bestaat uit klassiekers van de ontwerpers Egon Eiermann, Herbert Hirche en Paul Schneider-Esleben, maar ook moderne, meervoudig bekroonde designiconen en innovatieve - meestal onconventionele - ontwerpen van internationale ontwerpers. Meubels voor binnen en buiten, voor volwassenen en kinderen, voor thuis of op kantoor. Altijd is de slogan ‘zo weinig mogelijk, zo veel als nodig, maar met een twist’.

 

Op 10 februari 2023 heeft de Labelfarm-groep Richard Lampert overgenomen als onderdeel van een opvolgingsplan. Het is de bedoeling dat bedrijf zelfstandig actief blijft op de locatie in Stuttgart. 'De wetenschap dat mijn bedrijf in ervaren handen zal zijn en geen deel zal uitmaken van een grote internationale groep was erg belangrijk voor mij. Behoud van onze speciale visie en een betrouwbare partner blijven voor mijn jarenlange klanten was voor mij ook een cruciaal aspect,' aldus Richard Lampert.

 

Het bedrijf wordt geleid door Michael Groth. Hij werkt al meer dan meer dan 20 jaar in de meubelindustrie. Onder andere bij Fritz Hansen. Richard Lampert zal het bedrijf blijven ondersteunen in een adviserende rol. Dit jaar kent de onderneming twee mijlpalen, het bedrijf bestaat 30 jaar en de de Eiermann-tafel van Egon Eiermann viert zijn 70e verjaardag.



Links

www.richard-lampert.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, kantoormeubel, office, meubelfabrikant, opbergsysteem, plank, bureau, barkast, stoel, tafel outdoor, buiten, Richard Lampert, Michael Groth, labelfarmgroup, #richardlampert, #labelfarmgroup

Gerelateerd nieuws
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Overname Laminaat.nl
Floors Group neemt per direct branchegenoot Laminaat.nl over. Met de overname groeit Floors Group, bekend van onder meer Laminaatenparket.nl, verder.
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden