Richard Hutten art director Carpet Sign

Vrijdag 15 december 2017

De bekende ontwerper Richard Hutten is art director geworden bij karpettenfabrikant Carpet Sign. Zijn de eerste ontwerpen zijn onlangs gepresenteerd in China: drie 3D geprinte karpetten.
Richard Hutten art director Carpet Sign
Richard Hutten art director Carpet Sign Richard Hutten art director Carpet Sign

Hutten werd bij het ontwerpen van deze collectie geïnspireerd door simpelweg letterlijk oog te hebben voor grond onder hem. In het bos werd hij gegrepen door de schoonheid van het bladerdek waarover hij liep (foto 1, links), in de stad vertaalde hij de meest eenvoudige stoeptegel in een luxe tapijt (foto 1, rechts).

Volgens een gemeenschappelijk persbericht is Richard Hutten in staat om met een helicopterview te adviseren over de collectie en toekomstige ontwikkelingen. Dat is voor Carpet Sign uit Asten reden om deze samenwerking aan te gaan.

Hutten (foto 3, bron www.richardhutten.com) werkte eerder samen met een indrukwekkende lijst van bedrijven onder andere Artifort, Droog Design, Gispen, Kvadrat, Moooi, Moroso en Qeeboo.

 



Links

www.carpetsign.nl
www.richardhutten.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, karpet, kleed, bedekking, vloerbedekking, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, #richardhutten, #carpetsign

Gerelateerd nieuws
Noviteiten bij Quick Step
Unilin onthult binnenkort vloerinnovaties bij haar vloerenlabel Quick-Step tijdens de Flanders Flooring Days op het hoofdkantoor in Wielsbeke.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Veelzijdige VT-Wonen-collecties
Forbo Flooring heeft recent de nieuwe Marmoleum en Novilon VT-Wonen collecties gepresenteerd, die in samenwerking met de designers van het woonblad tot stand zijn gekomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden