Retailmodellen van Inretail

Woensdag 25 november 2015

Het ledenevent van ondernemersvereniging Inretail was maandag met ruim 850 deelnemers volgeboekt. Dagvoorzitter en directeur Hanneke Verburg heette iedereen welkom.
Retailmodellen van Inretail
Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail

“Met welke retailmodel ben jij straks nog relevant”: dit onderzoek retailmodellen werd gepresenteerd door John Terra van Q&A en Harry Bijl, de innovatiestrateeg van Inretail. In 2016 wordt met ondernemers aan de slag gegaan met de uitkomsten van het onderzoek.

Berthold Gunster presenteerde op het podium op een humoristische manier 'Omdenken': van een probleem een mogelijkheid maken. Als tegenhanger van 'Vastdenken': van een probleem een catastrofe maken.

In theaterzaal De Flint in Amersfoort werd men verder geïnspireerd door Ard Siekerman. De brand director Home Deco bij Sanoma - de man achter het succes van het crossmediale merk Vtwonen - vertelt hoe hij daar een ingenieus verdienmodel onder heeft. "Inspiratie de volgende dag in huis hebben noemen wij een 'Shoppable experience'."

 

Flinders eigenaar Geert Jan Smits sprak op het podium met retailers over hun vernieuwende retailconcepten. In Streetview presenteerden retailers zelf hun retailconcepten.

 



Links

www.flinders.nl
www.inretail.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, non-food, retail, detailhandel, branche-organisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail, winkel, organisatie, belang, vereniging, informatie, portaal, arbeid, pensioen, regeling, omstandigheden, leden, ledenevent, event, evenement, inspiratie, model retailmodel

Gerelateerd nieuws
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden