Retailmodellen van Inretail

Woensdag 25 november 2015

Het ledenevent van ondernemersvereniging Inretail was maandag met ruim 850 deelnemers volgeboekt. Dagvoorzitter en directeur Hanneke Verburg heette iedereen welkom.
Retailmodellen van Inretail
Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail

“Met welke retailmodel ben jij straks nog relevant”: dit onderzoek retailmodellen werd gepresenteerd door John Terra van Q&A en Harry Bijl, de innovatiestrateeg van Inretail. In 2016 wordt met ondernemers aan de slag gegaan met de uitkomsten van het onderzoek.

Berthold Gunster presenteerde op het podium op een humoristische manier 'Omdenken': van een probleem een mogelijkheid maken. Als tegenhanger van 'Vastdenken': van een probleem een catastrofe maken.

In theaterzaal De Flint in Amersfoort werd men verder geïnspireerd door Ard Siekerman. De brand director Home Deco bij Sanoma - de man achter het succes van het crossmediale merk Vtwonen - vertelt hoe hij daar een ingenieus verdienmodel onder heeft. "Inspiratie de volgende dag in huis hebben noemen wij een 'Shoppable experience'."

 

Flinders eigenaar Geert Jan Smits sprak op het podium met retailers over hun vernieuwende retailconcepten. In Streetview presenteerden retailers zelf hun retailconcepten.

 



Links

www.flinders.nl
www.inretail.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, non-food, retail, detailhandel, branche-organisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail, winkel, organisatie, belang, vereniging, informatie, portaal, arbeid, pensioen, regeling, omstandigheden, leden, ledenevent, event, evenement, inspiratie, model retailmodel

Gerelateerd nieuws
Commissaris EK retail
Er zijn diverse wijzigingen doorgevoerd bij EK Retail. Zo treedt Johan Vlassak toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Dotdotdo kleurt de stilte
Een nieuw Nederlands interieurmerk lanceert een modulair akoestisch wandsysteem tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven.
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
 
Te weinig aandacht voor retail
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden