Reservoir Oak-collectie van Mflor

Donderdag 21 maart 2019

Duurzaamheid, ecologie en 'terug naar de natuur' zijn belangrijke thema’s in de nieuwe Reservoir Oak-collectie van Mflor.
Reservoir Oak-collectie van Mflor
Reservoir Oak-collectie van Mflor Reservoir Oak-collectie van Mflor

De Reservoir Oak PVC Collectie van Mflor is gebaseerd op eiken houten planken en verkrijgbaar in zes natuurlijke kleuren. Daardoor is de vloer volgens Mflor erg geschikt voor een interieur met een rustige en natuurlijke uitstraling.

 

De collectie bestaat uit stroken van 121,92 x 22,86 cm en heeft een dikte van 2,0 mm met een slijtlaag van 0,3 mm. De collectie is daarmee geschikt voor zwaar huishoudelijk en licht projectmatig gebruik.

 

Mflor, dat de collectie tijdens Domotex introduceerde, benadrukt dat de Reservoir Oak-collectie warm aanvoelt, geluiddempend is en voor een aangenaam loopgeluid zorgt. Daarnaast is de vloer zeer slijtvast, waterbestendig en uitermate geschikt voor vloerverwarming en -koeling.

 

De Reservoir Oak-collectie bestaat uit zes verschillende kwaliteiten, Lyn (72133),  Foxcote (72140, foto 1), Ardingly (72136), Chard (72141), Broad Fen (72138, foto 2) en Drayton (72143, foto 3). Mflor wordt in België gedistribueerd via Yepp en in Nederland via de grossiers Bosgoed en Peitsman. De projectcollecties lopen via T&M.



Links

www.bosgoed.nl
www.mflor.com
www.peitsman.nl
www.textilesandmore.eu
www.yepp.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, hout, pvc, lvt, leggen, stroken, strook, plank, hout, stofferen, stoffering, #mflor, #reservoiroak, #domotex, #domotex2019, #bosgoed, #peitsman, #koninklijkepeitsman, #textilesandmore, #yepp

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
 
HMC kunst door vakmanschap
lees verder
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder
Dag van de Parketteur
Tijdens de HoutPro+ beurs in november wordt ook de dag van de parketteur georganiseerd.
lees verder
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden