Reorganisatie Ahrend Culemborg

Maandag 30 november 2020

Begin deze maand werd er opnieuw een reorganisatie aangekondigd bij Koninklijke Ahrend. Ook in 2016 was dat ook al eens het geval.
Reorganisatie Ahrend Culemborg

In april 2016 kondigde Ahrend aan dat de vestigingen in Zwanenberg en Leerdam in 2017 verplaatst zouden worden naar de productievestigingen Sint-Oedenrode, Culemborg en Arnhem. Dat ging toen gepaard met het verlies van bijna 90 arbeidsplaatsen.

Nu gaat de vestiging in Culemborg sluiten en schrapt de kantoorinrichter in de komende twee jaar circa tweehonderd banen, waarvan de helft in Nederland. Dit is het gevolg van de coronacrisis, waardoor veel mensen thuis werken. Weliswaar wordt hierdoor extra opbrengst gegenereerd, maar niet voldoende om de afgenomen afzet aan kantoren (ruim 30%) te compenseren. Eugène Sterken, ceo van Ahrend, verwacht na een recordomzet in 2019 dat de omzet over geheel 2020 met zo'n 20% zal dalen. Daarnaast denkt hij dat de omzetdaling door de economische crisis voorlopig zal blijven aanhouden.

De Culemborgse productie-activiteiten, sinds de reorganisatie in 2016 vooral sterk in stofferen en recycling, worden volgend jaar overgebracht naar Sint-Oedenrode. Volgens commercieel directeur Maurits van Berckel van Ahrend dochter Gispen (foto) blijft de Gispen-showroom wel gewoon in Culemborg. Net als de commercie, service en klantondersteuning.



Links

www.ahrend.com
www.gispen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, retail, meubels, meubilair, showroom, opening, reorganisatie, ontslag, verhuizing, sluiting, sluiten, #ahrend, #gispen, #royalahrend

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden