Reflecteren bij Opinion Ciatti

Maandag 17 april 2023

In Milaan presenteert Opinion Ciatti zijn visie op design, actueel en pragmatisch, die de behoeften van vandaag weerspiegelt in functionele inrichtingsaccessoires.
Reflecteren bij Opinion Ciatti
Reflecteren bij Opinion Ciatti Reflecteren bij Opinion Ciatti

Reflectie: dat is het sleutelwoord dat voor Opinion Ciatti centraal staat. Dit concept begint bij Oodh (foto 1), de spiegel van Lapo Ciatti, de belangrijkste productnoviteit, en dat als een rode draad de gehele aanwezigheid van het Toscaanse bedrijf op de 2023 Milan Design Week kenmerkt: van assortimentsuitbreidingen tot nieuwe afwerkingen, tot het ontwerp van de stand zelf.

 

Reflecteren is ook kritisch naar jezelf kijken, daarom draait het bij het Italiaanse bedrijf ook om duurzaamheid, met milieuvriendelijke materialen en afwerkingen, en aandacht voor hergebruik. Voorbeelden hiervan zijn het gekozen aluminium voor de nieuwe buitenversie van de stoel Mammamia van Marcello Ziliani (foto 2), of de nieuwe grijze textuur van de speciale ecologische mortel op basis van microbiologie die ILtavolo 2.0 (foto 3) van Lapo Ciatti bekleedt. Of ook de lancering van de LED-versie van de hanglamp LAlampada en de keuze om een groot deel van de panelen die al in de standopstelling van 2022 waren gebruikt, opnieuw te gebruiken.

 

In Belgie en Luxemburg wordt Opinion Ciatti verdeeld door Martine Struyvelt, in Nederland door Lauwers Agencies van Thijn de Ruijter.



Links

www.opinionciatti.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, kantoor, hotel, meubel, zitmeubel, fauteuil, stoel, bank, woonkamer, kamer, salontafel, design, #opinionciatti, #lauwersagencies, #martinestruyvelt,

Gerelateerd nieuws
Robbie Williams ontwerpt stoel
De wereld kent Robbie Williams als zanger, maar nu verrast hij met een opvallend debuut in de designwereld. In samenwerking met Moooi ontwierp hij de Introvert Chair – een royale loungefauteuil.
lees verder
 
Wim Looijschelder overleden
lees verder
Woonbeurs naar 2026
Na het verdwijnen van de VT Wonen & Design beurs zou de afgelopen week een nieuwe beurs Woondesignhub gehouden zijn. Maar deze kwam te vroeg.
lees verder
 
Museale designcollectie
lees verder
Sterk jaar Sostrene Grene
De Deense winkelketen Søstrene Grene boekte een recordomzet en blijft doorgaan met het openen van nieuwe winkels in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden