Recordomzet voor Jysk

Dinsdag 15 september 2020

Jysk boekte in boekjaar 2019/20 een nieuwe recordomzet ondanks de Coronacrisis. Het Deense interieurbedrijf, waaronder ook Dänisches Bettenlager met vestigingen in Duitsland en Oostenrijk vallen, meldt een stijging van 7,6%.
Recordomzet voor Jysk

Jysk boekte in het afgelopen boekjaar 2019/20, lopende tot 31 augustus 2020, een nieuw recordomzet van € 4,1 miljard, een stijging van 7,6% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.

Hoewel in maart en april veel vestigingen gesloten waren vanwege het coronavirus, bleef het aantal klanten relatief constant. Jysk Ceo en President Jan Bøgh (foto) stelt in Möbelkultur dat dit komt door zowel door de goede verkoopcijfers vóór de uitbraak van het coronavirus in Azië en Europa, als door een aanzienlijke toename van het aantal klanten na de heropening. Hij is er vrij zeker van dat veel consumenten hun reisbudget hebben besteed aan nieuwe meubels voor huis en tuin wat een positieve invloed gehad op de verkoop van Jysk.

In het afgelopen boekjaar opende Jysk 106 nieuwe vestigingen. Voor komende boekjaar zijn 150 nieuwe openingen gepland. Jysk is onderdeel van de Lars Larsen groep die afgelopen januari ook al zeer goede cijfers toonde.




Links

www.daenischesbettenlager.de
www.jysk.com
www.jysk.nl
www.larslarsengroup.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, bed, matras, slaap, slapen, boxspring, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, formule, discount, budget, #daenischesbettenlager, #jysk, #larslarsengroup

Gerelateerd nieuws
Inflatie wordt lager
In januari 2026 waren consumentengoederen en -diensten in Nederland 2,4% duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden