Recor deels gered

Dinsdag 04 augustus 2020

De kleinzonen van oprichter Corthouts nemen een deel van de meubelfabrikant Recor in Hasselt over en verhuizen het bedrijf naar Genk.
Recor deels gered

Adrien en Charles Corthouts zijn de kleinzonen van de in 2016 op 90-jarige leeftijd overleden Recor-oprichter René (foto; website Recor) en de zonen van ex-ceo Philippe. Zij nemen een deel over van meubelfabrikant Recor, dat al ruim 70 jaar bestaat.

Recor kreeg een paar maanden geleden via een WCO-procedure vier maanden tijd om op zoek te gaan naar een oplossing voor de problemen. Voor het deel van de zitmeubelen bracht het overnamebod van Adrien en Charles Corthouts uitkomst. De productie van de zitmeubelen verhuist van Hasselt naar de site van Recor Bedding in Genk, zo meldt Made in Limburg. Hierdoor zouden in ieder geval 50 van de 215 banen gered worden.

Ceo Peter Sarasyn stelt dat er met een aantal andere serieuze potentiële kandidaten nog wordt gesproken over de overname van de overige activiteiten, wat deze maand waarschijnlijk duidelijk wordt. Behalve Recor in Hasselt beschikt de groep nog over Recor Bedding in Genk en productiefaciliteiten in Centraal-Europa.




Links

www.recor.be
www.recor-group.com
www.sofa-bed-company.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, kindermeubel, bed, slaap, slapen, ledikant, boxspring, fauteuil, bank, zitmeubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, opschorting, surseance, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, overname, overnemen, kopen, koop, redden, acquisitie, #recor, #recorgroup, #sofabedcompany, #sofabed

Gerelateerd nieuws
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden