Raw Materials bij beste dozijn ter wereld!

Vrijdag 17 maart 2017

De Amsterdamse woonwinkel Raw Materials is geselecteerd als een van de twaalf beste visuele winkels 2016 wereldwijd. Althans volgens de Britse retail agency Visual Thinking.
Raw Materials bij beste dozijn ter wereld!

Raw Materials - The Home Store staat in de ‘Good Stores Guide 2016’ van Visual Thinking, die begin dit jaar is uitgekomen. Het bedrijf wordt geprezen om zijn bijzondere en mooie winkel ervaring.

Eigenaren en broers Erik en Niels Beemsterboer - tevens eigenaren van de groothandel One World Interiors - zijn erg trots. “8 jaar geleden zijn wij een bescheiden winkel op de Rozengracht in Amsterdam begonnen. Dat is nu uitgegroeid tot een winkel van 600m2 in een prachtig monumentaal pand.“

Elk jaar brengt Visual thinking de ‘Good Store Guide’ uit met hierin winkels van over de hele wereld die visueel gezien in het oog springen. De geselecteerde winkels scoren hoog op winkelontwerp, service en visual merchandising. De lijst wordt samengesteld door professionals uit de branche die de wereld over reizen op zoek naar de mooiste en meest innovatieve winkels.

Raw Materials is niet een standaard woonwinkel en reist de hele wereld over op zoek naar mooie, oude, ruw objecten en materialen. De winkel staat vol met trendy merken, vintage en unieke items gevonden in verlaten fabrieken, aangespoelde schepen, lokale vintagemarkten of andere plekken. De spullen worden gerestaureerd, recycled of re-designed.

 



Links

www.oneworldinteriors.nl
www.rawmaterials.nl
www.visualthinking.co.uk

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, retail, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, samenwerking, #rawmaterials, #visualthinking, #oneworldinteriors

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden