Quinze & Milan zelf in Nederland

Dinsdag 11 april 2017

Sinds 1 april heeft de Belgische meubelfabrikant Quinze & Milan zelf de verkoop op de Nederlandse markt in handen genomen.
Quinze & Milan zelf in Nederland
Quinze & Milan zelf in Nederland Quinze & Milan zelf in Nederland

Tot eind vorige maand deed het agenturenbedrijf Brunia Interior uit 's-Gravenhage de verkoop in Nederland voor het bedrijf uit Wevelgem dat bekend is vanwege z'n meubelen van 'foam', zie bijvoorbeeld de foto van een project in Las Vegas, Palms Place.

Aan de samenwerking met Brunia is dus recent een einde gekomen, de reden is niet duidelijk gemaakt. Voor Quinze & Milan, in oktober deelnemer aan de projectinrichtingsbeurs Orgatec, kunnen klanten nu contact opnemen met binnendienstmedewerkster Barbara Buyse (foto 2), behalve op woensdag- en vrijdagmiddag.

Sales en marketingmanager Jan Dupont (foto 3) is voornemens om de komende weken contact met de klanten op te nemen en te bezoeken. Hij is mobiel bereikbaar onder nummer +32 495 28 25 10.

 



Links

www.bruniainteriors.com
www.quinzeandmilan.tv

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, hospitality, bureau, stoel, #quinzemilan, #bruniainteriors

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Remy Meijers voor Qliv
Interieurontwerper Remy Meijers ontwikkelde in samenwerking met het Nederlandse meubelmerk Qliv een nieuwe eettafel. De tafel, met de naam Fasset, vormt de eerste samenwerking tussen Meijers en het label.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden