Prospectt verder als Gift Stories

Donderdag 13 maart 2025

Na het faillissement van Prospectt heeft Gift Stories overeenstemming bereikt met de curator over de overname van onderdelen van het bedrijf. Hiermee blijft een deel van de activiteiten behouden, zij het onder een nieuwe naam en structuur.
Prospectt verder als Gift Stories

Prospectt, een bekende distributeur van woonaccessoires en decoratieve artikelen in de Benelux, werd hard getroffen door financiële problemen en ging op 21 januari 2025 failliet. Het bedrijf vertegenwoordigde een breed scala aan merken, waaronder Barú, Brainz, Gusta, Leeff en Sagaform. Met de overname door Gift Stories worden verschillende merken en de website van Prospectt geïntegreerd in het platform van Gift Stories. Hierdoor kunnen gezamenlijke klanten hun bestellingen voortaan via één centraal systeem plaatsen.

 

Gift Stories, sinds 2001 een handelsnaam van Brandship, was al actief als agenturenbedrijf en zal deze rol verder uitbreiden. De distributiefunctie en de naam Prospectt verdwijnen, maar de samenwerking met diverse merken blijft bestaan. Naast de eerder gevoerde labels zal Gift Stories ook agent blijven voor Pineut en Society of Lifestyle, twee merken die nooit onder Prospectt vielen.

 

Daarnaast wordt ingezet op continuïteit voor voormalig medewerkers van Prospectt. Volgens Pieter-Leen Burger, voormalig directeur van Prospectt en betrokken bij Gift Stories, is het belangrijk om niet alleen de merken, maar ook de expertise van het team te behouden.



Links

www.giftstories.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, gift, cadeau, kado, verlichting, servies, decoratie, woonaccessoires, failliet, faillissement, insolventie, bankroet, doorstart, overname, curator, #failliet, #doorstart, #herstart, #overname, #giftstories, #prospectt

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden