Project: Joseph

Donderdag 09 juli 2015

Eind juni heeft interieurbouwer en designbureau Estida, na Hoofddorp, nu in Aalsmeer het tweede Joseph concept opgeleverd.
Project: Joseph
Project: Joseph Project: Joseph Project: Joseph Project: Joseph Project: Joseph

Eigenaar Jos Bölte en zijn vrouw Marga Dekker openden eerder Bar Bistro Joseph en cocktailbar Josephines in Hoofddorp. Met de opening van Joseph ‘Aan de Poel’ hebben zij met deze locatie aan het water een restaurant met cocktailbar en terras bij Jachthaven Dragt.

Jos Bölte: ‘Voor de verbouwing ben ik weer met Estida gaan samenwerken. Zij zijn als geen ander in staat een ‘wow’ effect te creëren wanneer mensen een restaurant binnen komen. En dat is naast een goede prijs-kwaliteit verhouding en goed personeel van essentieel belang voor je succes.’

Voor de inrichting gebruikte Estida weer vintage accenten. De typische huiskamersfeer, die bereikt is door het toepassen van van warme kleuren, leer, hout en luxe stoffen, kenmerkt vooral het bargedeelte. Eyecatcher in het geheel is de dertien meter lange bar die gemaakt is van op elkaar gestapelde houten planken en die doorloopt naar het restaurant gedeelte (foto 1).
Daar bevindt zich onder het glazen puntdak een glazen plafond (foto 3). Daartussen hangen lampen die er voor zorgen dat het restaurant licht, ruimtelijk en open is. De middelste rij tafels hebben tafelbladen zijn gemaakt van het glanzende dek van een Riva-boot (foto 5).

Het zicht op de Kleine Poel, de gedeeltelijk open keuken en het gebruik van stalen frames met industriële verlichting, die door de breedte van het pand heen en weer kunnen worden geschoven, maken de inrichting van het restaurant bijzonder.



Links

www.estida.nl
www.joseph.nl
www.josephinesbar.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, horeca, retaurant, bar, meubel, accessoires, decoratie, interieurbouw.

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden