Proefzitten bij Leen Bakker

Maandag 17 december 2018

Meubelketen Leen Bakker werkt aan een verbeterde integratie tussen webshop en winkel: klanten kunnen online een afspraak maken om in de winkel op de bank te gaan proefzitten.
Proefzitten bij Leen Bakker

Meubelketen Leen Bakker wil de webshop en de winkels beter integreren. Volgens omnichannel-baas Noël Manning in Twinkle werken ze daarom aan een configurator, waarbij klanten online hun voorkeuren kunnen aangeven en vervolgens een afspraak kunnen maken om hun opstelling ook effectief te gaan testen.
Klanten worden dan verder geholpen door een winkelmedewerker die er meer over weet en op voorhand de voorkeuren van de klant heeft ontvangen.

Leen Bakker schroeft zijn omnichannelambities op na de overname vorig jaar door Gilde Equity Management, dat ook al eigenaar is van onder meer Kwantum. Gilde stelde daarna een nieuwe ceo aan aan. Op dit moment realiseert Leen Bakker al 16% van zijn omzet online.

 



Links

www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, franchise, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, reorganisatie, sluiting, overname, acquisitie, merger, webshop, retail, omnichannel, winkel, detailhandel, keten, #leenbakker #gilde, #kwantum

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden