Primeurs van studio Ignore

Woensdag 31 maart 2021

De Amsterdamse ontwerpstudio Ignore ontwerpt, ontwikkelt en distribueert meubels en interieuraccessoires met een minimalistische uitstraling. Het label werkt alleen met Nederlandse ontwerpers en stelt nu twee nieuwe producten voor.
Primeurs van studio Ignore
Primeurs van studio Ignore Primeurs van studio Ignore

In samenwerking met ontwerper Marc Th. van der Voorn presenteert Ignore twee nieuwe meubels. De eerste is de volledige uit linoleum vervaardigde eettafel Dine en zijn kleinere broertje Wrap. Ook is bijzettafel Dance verkrijgbaar in de nieuwe kleur off white.

 

Bij het ontwerpen van de Dine (foto 1) heeft ontwerper Van der Voorn traditionele tafelmanieren links laten liggen. Door voor zowel het flinterdunne tafelblad als de enkele kolomvoet uitsluitend linoleum te gebruiken, krijgt de eettafel een totaal andere uitstraling dan je gewend bent van zijn houten soortgenoten. Een kenmerkende wikkel, die op subtiele wijze om de voet draait, doet denken aan linoleum dat vers van de rol komt.

 

Wrap (foto 2) is het kleine broertje van de Dine; het ontwerp van de wrap maakt volgens Ignore niettemin een grootse indruk. De kenmerkende, in linoleum gewikkelde kolomvoet en het verfijnde tafelblad zijn een toevoeging voor iedere ruimte. De tafel is verkrijgbaar in twee standaard kleuren en is volledig ontworpen en geproduceerd in Nederland.

 

Bijzettafel Dance (foto 3) speelt met de grenzen van balans. Twee poten (elk met een ander formaat) vormen de basis van een slank, zwevend tafelblad. De Dance is vanaf vandaag, net als de salontafel Surf, verkrijgbaar in de kleur off white.



Links

www.ignoreamsterdam.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, kleinmeubel, bijzettafel, tafel eettafel, design, dutchdesign, #ignore, #ignoreamsterdam, #Wrap, #Dine, #dance

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden