Present Time en Light & Living samen

Vrijdag 21 mei 2021

Light & Living, dat meer dan 30 jaar geleden opgericht is, heeft zijn krachten gebundeld met Present Time. De PT Group bv (Presenttime) is het bedrijf achter de labels Karlsson, PF en Leitmotiv.
Present Time en Light & Living samen

PT Group gaat deel uitmaken van de Light & Living Group, net zoals het Britse merk Parlane Living, dat Lightmakers, het bedrijf achter de merknaam Light & Living, heeft overgenomen in 2020. Zo ontstaat een pan-Europees bedrijf met een complementair merk en productportfolio met eigen showrooms verspreid over Europa in Noordwijk, Almere, Oslo, Lyon, Bruhl / Keulen en Bourton-on-the-water in de Cotswolds.


Birger Nielsen
zal aanblijven als ceo van Present Time en toetreden tot het managementteam van Light & Living Group.



Links

www.presenttime.com
www.bluegemcp.com
www.light-living.nl
www.lightmakers.nl
www.mabrilux.be
www.parlane.co.uk

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, decoratie, accessoires, papier, schrijfmateriaal, stationery, verlichting, licht, verlichting, lamp, led, overname, acquisitie, acquireren, fusie, overnemen, kopen, #bluegemcp, #lightliving, #lightmakers, #mabrilux, #parlane

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Ruim 3% groei detailhandel
De Nederlandse detailhandel heeft ruim 3% meer omgezet in maart, zo meldt het CBS. Meubels en woninginrichting daalden in omzet.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden