Preciosa op Euroluce

Dinsdag 28 maart 2017

De 29ste editie van de verlichtingsbeurs Euroluce staat begin april weer op stapel. Een van de spraakmakende exposanten op deze biënnale beurs is het Tsjechische Preciosa.
Preciosa op Euroluce
Preciosa op Euroluce Preciosa op Euroluce Preciosa op Euroluce

Euroluce wordt eens in de twee jaar gehouden als onderdeel van Salone del Mobile, in 2017 van 4-9 april in Milaan. Er worden zo'n 450 exposanten verwacht (2015: 485) en de vorige editie in 2015 trok volgens de organisatie ruim 310.000 bezoekers.

Een van de opvallende exposanten is de verlichtingsafdeling van glas- en kristalfabriek Preciosa. Dit bedrijf uit Tsjechië levert een enorme collectie van met name kroonluchters. Zowel klassiek als moderne, zoals op de foto's te zien is. Deze en andere verlichtingsobjecten sieren luxe hotels, koninklijke paleizen, privé-residenties en jachten over de hele wereld.

Het bijzondere assortiment van Preciosa Lighting combineert Boheems kristal met de nieuwste technologie en het vakmanschap van glasblazers.




Links

www.cosmit.it
www.preciosalighting.com
www.salonemilano.it/en/manifestazioni/euroluce-2017.html

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, verlichting, licht, verlichting, verlichtingsbeurs, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, vaknbeurs, lamp, armatuur, armaturen, kroonluchter, lichtobject, hanglamp, bohemian, kristal, glas, #preciosalighting, #euroluce.

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden