Prandina naar Fez

Donderdag 29 oktober 2020

De Italiaanse verlichtingsfabrikant Prandina heeft een ontmoeting gehad in Fez en heeft daar bij de sfeer van gekleurde majolica inspiratie opgedaan voor een nieuw model.
Prandina naar Fez
Prandina naar Fez Prandina naar Fez Prandina naar Fez

Na de Sino vorig jaar, heeft de lampenmaker Prandina recent een fraaie nieuwe armatuur ontwikkeld. Uiteraard gemaakt met glas, een onderscheidend kenmerk van het Italiaanse bedrijf. Het nieuwe model is bekend onder de naam Fez.

Fez is ontworpen door Marco Alessi uit Bassano del Grappa. De lamp bestaat uit twee cilinders: een transparante geblazen kristallen diffuser die omhuld wordt door metalen met galvanische afwerking. De Fez wordt aangeboden in verschillende materialen en oppervlakteafwerkingen en is verkrijgbaar als hang-, tafel- en vloerlamp.

Elke versie is verkrijgbaar in twee verschillende maten (22,5 cm of 30 cm diameter) en met vier standaard afwerkingen (mat wit, glanzend zwart, mat zand en koper). Aangepaste kleuren zijn mogelijk op aanvraag. Het vloermodel is ook verkrijgbaar met een hoogte van 140 of 170 cm. Het tafelmodel heeft standaard een zwarte stoffen kabel. Het gebruik van een E27 led-lamp wordt aanbevolen.

Prandina wordt in België vertegenwoordig door Oikos Design Agencies uit Bertem en in Nederland sinds dit voorjaar door Wecontact uit Heiloo.

 

P.S. 15-01-2021: Oikos is inmiddels niet meer de agent voor Prandina, de Italiaanse firma handelt nu direct in België.



Links

www.oikosdesign.be
www.prandina.it
www.wecontact.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, wandlamp, tafellamp, licht, led, verlichting, dim, led, armatuur, design, agent, vertegenwoordiging, vertegenwoordiger, personalia, #oikosdesign, #fez, #prandina, #wecontact

Gerelateerd nieuws
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder
Stijlvol klimaatcomfort in interieur
[Sponsored artikel] - Licht, kleuren en meubels krijgen de meeste aandacht bij het inrichten. Logisch, want ze bepalen de sfeer. Maar ook comfort speelt een grote rol in hoe een ruimte écht aanvoelt.
lees verder
Achter de schermen
Op 3 en 4 november organiseert Label Vandenberg in Raamsdonksveer het interieurevent How it’s Made?. Twaalf designmerken tonen hier het vakmanschap achter hun collecties. Bezoekers krijgen een kijkje in het maakproces.
lees verder
Gietvloer basis stijlvol interieur
[Sponsored artikel] - Woonruimtes zijn de plek om tot rust te komen. Een strakke en naadloze vloer wint daardoor aan populariteit. Niet alleen vanwege praktisch gemak, maar vooral om de sfeer die zo’n vloer brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden