PPC weer gazelle

Maandag 05 november 2018

Plinten en Profielen Centrale (PPC) lijkt er een abonnement op te hebben genomen: ze zijn opnieuw FD Gazelle: PPC behoort tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland.
PPC weer gazelle

PPC heeft zijn vierde FD Gazellen Award verdiend en de derde op rij! Peter en Lisa Klaassen: “De criteria voor de award zijn dit jaar aangescherpt. We zijn zo trots op al onze klanten en medewerkers, dankzij hen hebben we deze prachtige titel voor de vierde keer gekregen!”

In eerdere jaren was alleen de omzetgroei van belang. Dit jaar zijn ook de groei van het aantal werknemers (in fte) en de winstgevendheid meegewogen. Ook de bijdrage aan werkgelegenheid en de mate waarin organisatie toegevoegde waarde biedt waren indicatoren.

 



Links

www.fd.nl
www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, stofferen, stoffering, parket ambachtsdagen, ambacht, grossier, groothandel, award, prijs, financieel, groei, #FDgazelle, #financieledagblad, #ppc, #plintenenprofielencentrale, #fd

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne verbindt design
lees verder
Merkvernieuwing Arturo
Arturo vloersystemen, onderdeel van Uzin Utz, benadrukt totaalbenadering met nieuwe positionering,
lees verder
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden