PPC weer gazelle

Maandag 05 november 2018

Plinten en Profielen Centrale (PPC) lijkt er een abonnement op te hebben genomen: ze zijn opnieuw FD Gazelle: PPC behoort tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland.
PPC weer gazelle

PPC heeft zijn vierde FD Gazellen Award verdiend en de derde op rij! Peter en Lisa Klaassen: “De criteria voor de award zijn dit jaar aangescherpt. We zijn zo trots op al onze klanten en medewerkers, dankzij hen hebben we deze prachtige titel voor de vierde keer gekregen!”

In eerdere jaren was alleen de omzetgroei van belang. Dit jaar zijn ook de groei van het aantal werknemers (in fte) en de winstgevendheid meegewogen. Ook de bijdrage aan werkgelegenheid en de mate waarin organisatie toegevoegde waarde biedt waren indicatoren.

 



Links

www.fd.nl
www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, stofferen, stoffering, parket ambachtsdagen, ambacht, grossier, groothandel, award, prijs, financieel, groei, #FDgazelle, #financieledagblad, #ppc, #plintenenprofielencentrale, #fd

Gerelateerd nieuws
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden