PPC en Mflor ook op Efwex

Maandag 04 januari 2016

Ook de Nederlandse grossier Plinten & Profielen Centrale (PPC) en de Belgische verdeler van Mflor, Yepp, hebben er voor gekozen om van 13-15 maart aan de vloerenbeurs Efwex in de Flanders Expo Gent deel te nemen.
PPC en Mflor ook op Efwex

“Nadat wij in mei 2015 onze vierde vestiging in Eindhoven hebben geopend, ontvangen wij veel aanvragen vanuit België. In Gent willen wij ons groothandelsconcept presenteren aan Belgische parketprofessionals die ons nog niet kennen. Omdat wij op dit vakevenement zeker ook klanten uit het zuiden van Nederland verwachten, is dat voor ons ook belangrijk voor een stuk klantenbinding”, vertelt Lisa Augustin-Klaassen, die samen met haar broer Peter Klaassen de directie van PPC voert.

Het verkoopconcept van deze groothandel, die ook nog vestigingen heeft in Amsterdam, 's-Gravenhage en Wijk bij Duurstede (hoofdkantoor): alles staat op voorraad, bestellingen worden gratis bezorgd op vaste bezorgdagen en met een gunstige retourregeling. Daarnaast zal PPC op haar stand onder meer plinten, profielen, ondervloeren, Douwes Dekker Laminaat en PVC, en Trenovo (systeem voor trapbekleding en –renovatie) tonen.

Door de deelname van Yepp uit Turnhout zal onder meer ook het gerenommeerde PVC-designvloerenmerk Mflor op de beursvloer vertegenwoordigd zijn. Yepp is tevens verdeler van de eigen parketmerken Doubly, Thrice en Raffinato, als ook van Bauwerk en de vloeren van QuickStep.

Bedrijven die nog als exposant willen deelnemen worden door de organisatie gevraagd omgaand te reageren, er is nog alleen plaats voor de snelle beslissers.

Bezoekers kunnen zich inmiddels ook al registreren en als dat vooraf online wordt gedaan is dat niet alleen gratis, maar maken ze ook kans op een iPad Mini, Metabo werfradio of Smartphone.

Openingstijden: 10:30-18:30 uur. Info: T: +32 (0)9 - 385 80 40.

 



Links

www.efwex.eu
www.media-pact.com
www.mflor.com
www.plintenenprofielencentrale.nl
www.yepp.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, meubelbekleding, raamdecoratie, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gent, vakdagen, vakbeurs, efwex, europarket

Gerelateerd nieuws
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder
Groter aandeel Belysse bij Ide
Via een transparantieverklaring maakt Belysse bekend dat Joris Ide een belang van meer dan 5% in het bedrijf heeft opgebouwd.
lees verder
Riviera Maison vloeren
De vloeren van Riviera Maison, een collectie van Holland Top Floor, blijven ook bestaan na de doorstart van het merk.
lees verder
Intr opent vestiging Amsterdam
Groothandel Intr opent een nieuwe Intr Point Amsterdam, dat sinds 11 augustus operationeel is voor klanten. Tegelijkertijd sluit de vestiging in Hoofddorp haar deuren.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden