Posthuma vervangt Nietsch bij DLW

Vrijdag 16 oktober 2015

Kortgeleden maakte DLW Flooring bekend dat Bart Nietsch per 1 oktober niet meer werkzaam is bij de vestiging van de vloerenfabrikant in 's-Hertogenbosch. Hij is opgevolgd door Harm Posthuma.
Posthuma vervangt Nietsch bij DLW
Posthuma vervangt Nietsch bij DLW

Bart Nietsch was na vijf jaar bij Desso als accountmanager te hebben gewerkt in 2003 in dienst gekomen van Armstong/DLW. In 2007 werd hij Country Sales Manager en verantwoordelijk voor de regio Zeeland/West-Brabant. Voor de verkoop in die regio wordt op dit moment nog naar een opvolger gezocht.

Harm Posthuma is in januari in dienst getreden als Regional Sales manager Benelux en zal vanuit die hoedanigheid de leiding van het salesteam van Nietsch overnemen. Posthuma is een goede bekende in vloerenland. Hij werkte achtereenvolgens drie jaar bij Bonar, vier jaar bij Gerflor, drie jaar bij Freudenberg en negen jaar bij Amtico.

Halverwege dit jaar werd de Europese tak van Armstrong overgenomen door de Nederlandse investeerder Fields en ging het verder onder DLW.

 



Links

www.dlw.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, vloeren, vloerbedekking, linoleum, vinyl, pvc, lvt, tapijt, naaldvilt, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, overname, fusie, failliet, faillissement, residentieel, naturecore, natuur, natuurlijk, plank, personalia, opvolging, opvolger, fields

Gerelateerd nieuws
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden