Pop-up store

Dinsdag 26 maart 2024

Zitzakkenfabrikant Fatboy uit 's-Hertogenbosch heeft zijn eerste pop-up winkel in Nederland geopend op de Utrechtsestraat in Amsterdam.
Pop-up store
Pop-up store Pop-up store

Fatboy, sinds 2021 onderdeel van het Franse investeringsfonds Alpha Private Equity (ook eigenaar van de Italiaanse meubelfabrikant Calligaris), opende afgelopen week de deuren van zijn allereerste pop-up store in Nederland! Gevestigd op de Utrechtsestraat 30 in Amsterdam, kan je volgens de firma 'binnenstappen in een ware Fatboy speeltuin, waar design en plezier hand in hand gaan'. Hier wordt de uitgebreide collectie van dit label getoond.

 

Hoewel de originele zitzak zonder twijfel het bekendste item van Fatboy is, omvat de collectie inmiddels namelijk veel meer dan enkel en alleen zitzakken. Het bedrijf bestaat ruim 20 jaar en heeft gedurende deze periode een collectie voor binnen en buiten ontwikkeld bestaande uit onder meer lampen, vloerkleden, buitenbanken en hangmatten.

Elk product heeft een eigen karakter, maar zijn vaak direct als Fatboy-ontwerp te herkennen: ieder item is gemaakt met het streven om je een glimlach op je gezicht te bezorgen.



Links

www.fatboy.com

Tags

nieuws, interieur, zitzak, design, merk, verrassend, uniek, lampen, vloerkleden, hangmat, buitenbank, oversized, kleurrijk, popupstore, utrechtsestraat, #fatboy, #amsterdam

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Light+Building
Marie Servais heeft de leiding overgenomen van Light+Building. Sinds 1 juli is zij verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van de internationale vakbeurs voor verlichting en gebouwtechnologie.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
 
Nieuw merk Tafelzz
lees verder
Licht uit de Andes
Let’s Pause introduceert de nieuwe hanglamp Mikko. De lamp combineert traditioneel Colombiaans vlechtwerk met natuurlijke materialen en is gemaakt in samenwerking met ambachtsman Albeiro Camargo.
lees verder
Groei interieurproducten mei 2026
De consumptie van huishoudens in Nederland groeit met bijna 2% in mei, vooral het volume van duurzame consumptiegoederen neemt toe. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden