Pop-up Reliving

Maandag 14 augustus 2023

Reliving, het platform voor tweedehands of vintage interieurartikelen, opent een pop-up store op de Stadhuisbrug in Utrecht.
Pop-up Reliving

Reliving opent dit weekend een pop-up store voor vintage meubels bij E&co in Utrecht. Dit nieuwe woonconcept blijft daar tot eind dit jaar te vinden.

 

E&co is een duurzaam warenhuis in het centrum van Utrecht. Reliving krijgt er de beschikking over 200 vierkante meter. Eerder opende de marktplaats voor tweedehands interieurartikelen al pop-ups binnen de warenhuizen van de Bijenkorf in Rotterdam en Amsterdam.

 

Reliving werd in 2019 opgericht door Ananda van Doorn en Jody Klaassen. Op het online platform zijn inmiddels 40.000 vintage meubels en accessoires te vinden. In juni haalde het bedrijf nog € 1,4 miljoen groeigeld op. Reliving wil marktleider in West-Europa worden.



Links

www.reliving.nl

Tags

Nieuws, interieur, groeigeld, crowdfunding, investeerders, online, webshop, popupwinkel, rotterdam, marktplaats, tweedehands, meubels, groei, marge, webontwikkeling, website, marketing, klantenservice, #reliving, #bijenkorf, #eenco

Gerelateerd nieuws
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
 
Van Rossum breidt Cairn uit
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden