Polipol zet in op beddenexport

Donderdag 12 oktober 2023

De Polipol Group heeft zijn beddenafdeling met Hukla en Oschmann Comfortbetten geherstructureerd voor de export en heeft ervaren verkoopprofessionals aan boord gehaald. Onder meer voor de Nederlandse en Belgische markt.
Polipol zet in op beddenexport

Met de overname van alle verkoop- en marketingrechten van Oschmann Comfort Betten is Polipol in 2020 ook in bedden gestapt. In het voorjaar van dit jaar werd Thomas Mack de nieuwe exportmanager van dit merk. Hij werkte al sinds 2013 voor Oschmann bedden als area sales manager.

 

Om de export te versterken, zullen ervaren medewerkers van Polipol zich gaan specialiseren in het beddensegment of daar extra verantwoordelijkheden op zich nemen. Ton van Wijngaarden (foto) wordt verantwoordelijk voor Nederland. Peter Moeskops (voorheen Velda Betten) zal het Nederlandstalige deel van België en ook Luxemburg op zich nemen. Het Franstalige gebied in België komt in de handen van Stefan de Meyer, hij vertegenwoordigt zowel de meubelen als de Oschmann bedden. Roman Stadler, is verantwoordelijk voor Oostenrijk, Zuid-Tirol en Zwitserland.

 

De exportplannen worden getoond met een stand op Meubelbeurs Brussel van 5-8 november 2023, in slapenhal 6.



Links

www.oschmann-betten.de
www.polipol.de
www.meubelbeurs.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, meubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, bank, werk, design, sanering, herstructurering, doorstart, overname, bed, ledikant, matras, boxsping, slaap, joint venture, acquisitie, koop, #livingfurnitureeurope, #lfe, #oschmann, #polipol, #oschmannbetten, #polipol, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
 
Groei Laviva bedding
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden